#NEWS

Новини

Біля каплиці Стрітення Господа Нашого Ісуса Христа на вулиці Богдана Хмельницького освятили наріжні камені, які закладуть під фундамент майбутнього храму. Чин освячення здійснив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

У неділю, 10 лютого, на парафії Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, що в Івано-Франківську по вул. Б. Хмельницького, відбулася святкова розколяда. Розколяда - це проводи різдвяно-новорічних свят, які справляють так гучно, як і їх початок

Ввечері, 31 грудня, коли цілий світ перебуває в очікуванні нового року, в храмах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ вже склалась добра традиція молитовно подякувати Господеві за прожитий рік. З цієї нагоди на парафії Стрітення Господнього, що по вул. Б. Хмельницького, відбувся вечір подяки Богу за прожитий рік.

Як ви знаєте, ми вже розпочали будівельні роботи по зведенню храму Стрітення Господнього, що по вул. Б. Хмельницького. Наразі тривають земляні роботи (проведено розмітку - ФОТО 1; вирито котлован - ФОТО 2; зроблено насип зі щебеню - ФОТО 3). А на черзі вже поскладені дошки для опалубки та підготовлена арматура, щоби заливати наш фундамент для...

У суботу, 13 жовтня, спільнота "Матері в молитві" парафії Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, що в Івано-Франківську по вул. Б. Хмельницького, відсвяткувала свою 2 річницю. Урочистості відбувалися в с. Крилос, Галицького району.

У суботу, 22 вересня, наша парафіяльна спільнота, на чолі з отцем-парохом Тарасом Нейлюком, вирушила у чергове паломництво. Цього разу молитовна подорож відбулася до сіл Глиняни та Унів.

#БудівництвоХраму

Підтримайте нашу мрію