Вітаємо нашого пароха о. Тараса з Днем народження!

26.02.2019

Сьогодні, 26 лютого, наш парох о. Тарас Нейлюк відзначає свій День народження. З цієї нагоди цілою нашою парафіяльною спільнотою щиросердечно вітаємо Вас, дорогий отче, з цим урочистим днем!

Всечесний отче Тарасе!

В знак великої поваги до Вас прийміть найщиріші вітання з цієї нагоди! Висловлюємо щиру вдячність за Вашу батьківську любов, яку Ви випромінюєте щодня, даруєте нам повагу, прекрасний приклад ревного служіння Господу, відкрите, добре серце, самовіддану і великодушну працю у Господньому винограднику.

Зичимо Вам міцного здоров'я, радості і миру у серці, твердості у вірі, ревності у любові, щедрих Божих Благословень та опіки Божої Матері!

Многая літа!!!