Вечір подяки Богу за прожитий рік на парафії Стрітення Господнього

02.01.2019

Ввечері, 31 грудня, коли цілий світ перебуває в очікуванні нового року, в храмах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ вже склалась добра традиція молитовно подякувати Господеві за прожитий рік. З цієї нагоди на парафії Стрітення Господнього, що по вул. Б. Хмельницького, відбувся вечір подяки Богу за прожитий рік.

Очолив моління адміністратор парафії о. Тарас Нейлюк, спільно з о. Андрієм Королем та о. Володимиром Лукашевським. Вщент переповнений вірними храм - найкращий доказ того, що нашим людям є за що подякувати Всевишньому в навечір'я Нового року.

У своєму слові отець Тарас закликав переглянути рік, що минає, подякувати Богові за миті, прожиті впродовж року і перепросити Його.

Після завершення молитви висловив глибоку вдячність усім працівникам храму, а також мирянам, які беруть активну участь в житті Церкви і всім парафіянам.

Також присутні переглянули короткометражний фільм про життя парафії протягом року.

Наостанок, священнослужителі поблагословили усіх присутніх свяченою водою.

Прес-служба Парафії Стрітення ГнІХ