Наша спільнота "Матері в молитві" відсвяткувала свою 2 річницю

15.10.2018

У суботу, 13 жовтня, спільнота "Матері в молитві" парафії Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, що в Івано-Франківську по вул. Б. Хмельницького, відсвяткувала свою 2 річницю. Урочистості відбувалися в с. Крилос, Галицького району.

У старовинному храмі Успіння Пресвятої Богородиці відбулося молитовне відзначення 2-ої річниці нашої спільноти «Матері у молитві». Святкування розпочалося з молитви Божественної Літургії, яку звершив адміністратор парафії Стрітення ГнІХ о. Тарас Нейлюк.

Після закінчення, о. Тарас виголосив духовну науку про небесну Матір - Пречисту Діву Марію, яка є взірцем для усіх матерів. Адже вона своєю добротою, мудрістю, втілює обов'язки Матері перед Богом, який виявив до нас, матерів, таку довіру. Він запропонував нам мудрість, щоб ми змогли знайти відповіді на всі питання і навіть тоді, коли їх не має.

Відтак місцевий душпастир о. Ярослав Жолоб провів для прочан з Івано-Франківська цікаву екскурсію в якій розповів про це давнє місце та, зокрема про Чудотворну Крилоську ікону Матері Божої. Зокрема він зазначив, що історія Богородиці з княжого Галича, що носить тепер назву Крилос, сповнена таємниць, багато з яких дотепер ще не розгадані. Галицький князь, Ярослав Осьмомисл побудувавши величавий храм Успіння Пресвятої Богородиців 1157 року подбав про Чудотворну ікону, яку привіз із Константинополя і подарував храму. З того часу вона стає покровителькою всього галицького люду. Важливим моментом відновлення історичної пам'яті стало коронування Галицької Чудотворної ікони Пречистої Діви Марії Одигітрії 28 серпня 2006 року Блаженнішим Любомиром Гузаром.

Вітаємо нашу спільноту «Матерів у молитві» з їхнім святом та бажаємо й надалі так активно брати участь в житті нашої Парафії.

Прес-служба парафії Стрітення ГнІХ