Звернення адміністратора парафії Стрітення Господнього о. Тараса Нейлюка

Дорогі Друзі!

Як ви знаєте, ми вже розпочали будівельні роботи по зведенню храму Стрітення Господнього, що по вул. Б. Хмельницького. Наразі тривають земляні роботи (проведено розмітку - ФОТО 1; вирито котлован - ФОТО 2; зроблено насип зі щебеню - ФОТО 3). А на черзі вже поскладені дошки для опалубки та підготовлена арматура, щоби заливати наш фундамент для майбутньої святині.

ФОТО 1

АЛЕ

Нам дуже потрібна Ваша допомога! Зважаючи на те, що парафія є досить молодою, хочемо просити усіх людей доброї волі вкласти свою лепту в будівництво нашого храму.

Далеко не кожному поколінню випадає нагода звести для Господа дім, тож це великий дар та велика відповідальність. Будуючи храм на землі ми створюємо собі Храм на Небесах. Храм - це місце Слави Божої. Будуючи храм християнин славить, тим самим, ім'я Господнє та розповсюджує Слово Боже по світі.

ФОТО 2

Ми розуміємо, що людям, часто, не вистачає на найнеобхідніше, проте, якщо кожен докладеться скільки зможе на цю святу справу, Господь обов'язково воздасть сторицею.

Допоможіть, будь ласка, кожен в міру своїх можливостей, в будівництві храму Стрітення Господнього, що по вул. Б. Хмельницького.

ФОТО 3

Наші реквізити:

Релігійна Громада «СГНІХ» УГКЦ

ЄДРПОУ/ДРФО 38555626, Івано-Франківська філія, МФО 336677

№ 26009052518445 UAH (ПриватБанк)

Також пожертву можна залишити власне у каплиці, по вул. Б. Хмельницького (біля Теплокопуненерго)

Тел. - (097) 711-85-93

Щиро дякуємо усім, хто усі ці роки вкладає свої пожертви, допомагаючи будувати новий дім Божий.

З молитвою о. Тарас Нейлюк, адміністратор парафії Стрітення Господнього