Цієї неділі переходимо на літній час: не спізніться на Літургію

27.03.2019

Згідно з постановою Кабінету Міністрів, перехід на літній час в Україні уже понад 20 років відбувається в останню неділю березня.

У 2019 році переведення годинників відбудеться в ніч проти 31 березня. Стрілки годинника необхідно перевести на годину вперед. О 3-й ночі розпочинається літній час, тому доведеться прокидатися раніше.

Пам'ятайте про переведення годинників, щоби прийти на Божественну Літургію вчасно!

ДовідкаДвічі на рік стрілки годинників переводяться на годину більш як у 100 країнах світу: в останню неділю березня - на годину вперед, а останньої неділі жовтня - на годину назад. Це необхідно для того, щоб наблизити адміністративний час до сонячного.

Богослужіння в нашому храмі служитимуться наступним чином:

08:00 - Утреня

09:00 - Божественна Літургія св. Василія Великого (за парафію); молитва за Україну

11:00 - Божественна Літургія св. Івана Золотоустого (за дітей); молитва за Україну

17:00 - Зустріч спільноти "Матері в молитві"; молитва за Україну

18:00 - Божественна Літургія св. Василія Великого (за всяке прошення); молитва за Україну