В Івано-Франківськ привезуть мощі святого апостола Андрія Первозванного

25.08.2020

У п'ятницю, 28 серпня, коли наша Церква буде відзначати одне з найбільших свят - Успіння Пречистої Діви Марії, на парафію Стрітення Господа нашого Ісуса Христа УГКЦ, що в Івано-Франківську по вул. Б. Хмельницького (біля ДМП «Ттеплокомуненерго»), завітає Владика Іриней Білик - Канонік папської базиліки Санта Марія Маджоре. Владика очолить Архієрейську Божественну Літургію.

З благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина та на прохання отця-адміністратора парафії Стрітення Господа нашого Ісуса Христа УГКЦ прот. Тараса Нейлюка, Владика Іриней привезе із Ватикану та подарує в постійне використання мощі святого апостола Андрія Первозванного. За переданням саме цей апостол першим приніс слово Христового Євангеліє на українські землі.

Урочистості розпочнуться о 10:45 год., коли парафіяни на церквоному подвір'ї будуть зустрічати високоповажного гостя. Опісля об 11:00 год. Владика Іриней очолить Архієрейську Божественну Літургію. Після спільної молитви відбудеться благословення мощами святого апостола Андрія Первозванного.

Пряму трансляцію богослужіння можна буде переглянути за посиланням - https://www.facebook.com/StritennyaIF

Запрошуємо взяти участь в молитві.