Запрошуємо у паломництво з нами!

31.08.2018

Із певністю можна сказати, що той, хто вирушив на прощу, ніколи не повертався додому порожнім. Завжди, незважаючи на безліч варіацій людських почуттів і переживань, свідчення однакові в головному - проща змінює серце, змінює життя, тому що в ній не тільки ми прямуємо до Бога, але й Сам Господь виходить нам назустріч, як добрий батько з відомої Христової притчі спішить назустріч своєму блудному синові - з радісними обіймами, простягаючи своїй заблуканій дитині всі свої скарби і спадок: «Все моє - твоє!» (Лк. 15, 11 - 32).

Парафія Стрітення Господа нашого Ісуса Христа запрошує Вас та Ваші родини в паломницьку поїздку, під час яких Ви поглибите віру, зцілитеся духовно і фізично, перезавантажите своє життя. Це особлива нагода віднайти душевну гармонію та зустрітися з живим Богом. Також разом з духовними практиками, Ви матимете нагоду ознайомитися історію однієї з найкращих святинь нашої країни - Унівською Лаврою та побачити на свої очі чудесно відновлений образ в с. Глиняни.

Паломництво відбудеться 22 вересня від нашої парафії.

Запис та довідка за тел.: 097 711 85 93 - о. Тарас Нейлюк.

Кількість місць обмежена, тому поспішіть записатись!