Нічні чування молилися парафіяни храму Стрітення Господнього

13.05.2019

У ніч з 12 на 13 травня громада храму Стрітення Господнього, що в Івано-Франківську по вул. Б. Хмельницького, молилися нічні чування. В цей день на парафію передали Чудотворний образ Матері Божої з Маріямполя.

Розпочались моління з Вечірні, після якої о. Роман Дзюбак - адміністратор храму Воздвиження Чесного Хреста, що в с. Маріямпіль, виголосив науку в якій розповів про Чудотворний образ Пресвятої Богородиці з Маріямполя. Він також зазначив, що в цьому селі, поблизу Галича, щороку відбувається масштабна проща родин. Цьогоріч вона відбудеться 29-30 червня.

Згодом отці прочитали молитви на оздоровлення і кожен присутній в храмі мав нагоду приступити до Чудотворної ікони. Опісля Матері в молитви провадили молитву на вервиці, розважаючи над Славними таїнствами.

Далі о. Володимир Лукашевський, резидент храму, виголосив науку про Пресвяту Богородицю та її місце в історії нашого спасіння. Так, за словами проповідника, коли Христос помирав на хресті, неначе заповіт, залишив людству свою Матір і з того часу Пречиста Діва Марія є максимально близькою до кожного із нас.

«Якщо поглянемо на історії різних об'явлень Діви Марія, побачимо одну дуже цікаву річ - Вона завжди з'являється як одна із того народу, де відбувається поява, розмовляє їхньою мовою. Все це показує, що Марія бажає бути матір'ю кожній людині в будь-якому куточку земної кулі», - зауважив о. Володимир.

Опісля громада молилася Акафіст до Пресвятої Богородиці.

Кульмінацією всього вечора стала Божественна Літургія, яку очолив адміністратор храму о. Тарас Нейлюк, а на завершення чувань душпастирі благословили всіх освяченою водою.

Додамо, що відтепер на парафії Стрітення Господнього, що в Івано-Франківську по вул. Б. Хмельницького, кожного місяця з 12 на 13 число будуть проводитись нічні чування.

Прес-служба Парафії Стрітення ГнІХ