Моя цеголка на будову храму Стрітення Господнього в Івано-Франківську

15.07.2020

З Божого благословення ми продовжуємо будівництво повноцінного храму Стрітення Господа нашого Ісуса Христа (вул. Б. Хмельницього), ціллю якого є духовна опіка християн. Нашими молитвами та Вашою матеріальною підтримкою, продовжуємо викладати блоки майбутнього підвального приміщення. Тут, під основним храмом, будуть класи для наших діток, будемо разом збиратися на цікаві конференції, будемо спільно переглядати хороші фільми - і все це з Богом!

Зважаючи на те, що зведення такого громіздкого об'єкта вимагає значних капіталовкладень, надіємось на Вашу благочинну фінансову допомогу.

З цією метою у нашій богослужбовій каплиці та по різних парафіях нашої Архієпархії розпочато акцію #МояЦеголка. Придбавши «Цеголку», Ви вносите свою лепту не лише у спорудження конкретного Божого храму, а стаєте причетним до поширення Божого Слова на землі та утвердження Христової Церкви. І не має значення, «Цеголку» якого номіналу Ви можете придбати - найменшого чи найбільшого. Бог бачить і винагороджує кожен акт людського милосердя. «Хто сіє скупо, той скупо і пожне, а хто сіє щедро, той щедро і пожне. Кожен приділяй з ласки серця, не з гіркотою і не з примусу, бо хто дає доброзичливо, того любить Бог»(2 Кор. 9, 6-7).

Хай не зміліє рука жертводавця!

тел.: +380977118593, www.bit.ly/2DMUQVT,

e-mail: stritennya.if@ukr.net, fb.com\StritennyaIF,

76000, Івано-Франківськ, вул. Б. Хмельницького

Релігійна громада «Стрітення Господа нашого Ісуса Христа» УГКЦ