Молитва за школярів та викладачів

31.08.2018

Перед початком навчального року школярі, студенти, а також вчителі, які проживають на нашій парафії, зібралися на спільну молитву, щоби просити Господнього благословення на новий навчальний рік.

У п'ятницю, 31 серпня, коли всі українці перебувають в очікуванні осені, а значить - початку навчального року, громада парафії Стрітення ГнІХ зібралась на спільну молитви за Боже благословення для усіх дітей, студентів, а також викладачів.

Очолив молитву парох храму о. Тарас Нейлюк. Він, зокрема, відзначив важливість того, що перед новим навчальним роком учні зібралися просити Господнього дару мудрості.

"Завтра багато хто прийде на врочисті лінійки, але сьогодні ви - подали своїм друзям приклад справжньої урочистості, адже мудрість нам дає Господь, тому, власне, в Нього треба її просити", - зазначив парох.

Після спільної молитви отець благословив присутніх, окропивши їх свяченою водою. Він також побажав терпеливості батькам та наснаги, адже новий навчальний рік і для них буде не легким.

Фото ілюстративне