#БудівництвоТриває

11.06.2019

Дорогі парафіяни та гості нашого храму, дорогі друзі Парафії Стрітення Господнього, що в Івано-Франківську. З радістю хочемо повідомити, що будівництво нашого храму триває!

Нашими молитвами та Вашою матеріальною підтримкою, розпочинаємо викладати блоки майбутнього підвального приміщення. Тут, під основним храмом, будуть класи для наших діток, будемо разом збиратися на цікаві конференції, будемо спільно переглядати хороші фільми - і все це з Богом!

АЛЕ, щоби все це могло бути, нам дуже потрібна Ваша допомога! Зважаючи на те, що парафія є досить молодою, хочемо просити усіх людей доброї волі вкласти свою лепту в будівництво нашого храму.

Далеко не кожному поколінню випадає нагода звести для Господа дім, тож це великий дар та велика відповідальність. Будуючи храм на землі ми створюємо собі Храм на Небесах. Храм - це місце Слави Божої. Будуючи храм християнин славить, тим самим, ім'я Господнє та розповсюджує Слово Боже по світі.

Дякувати Богу, ми вже творимо справді Живу парафію, адже богослужіння в нас є щоденно, тричі на тиждень маємо катехизації, окремо проводяться зустрічі з дітьми та молоддю, які не обмежується тільки начиткою лекцій, але й активним відпочинком в християнському дусі. Ми регулярно їздимо на прощі до відпустових місць, а ще - кожного місяця з 12 на 13 число проводимо нічні чування.

Всі наші молитви мають, за великим рахунком один намір, - просимо в Господа допомогти збудувати наш храм. Це справді наша мрія, яка спільними зусиллями може стати реальністю. На кожній молитви ми окремо згадуємо наших жертводавців та просимо Божого благословення для них та їхніх сімей.

Тому знову і вкотре просимо Вас стати нашими друзями та долучитися до великого діла!

Свою пожертву Ви можете залишити в нашій каплиці, що по вул. Б. Хмельницького (біля Теплокомуненерго), або ж перечислити за нашими реквізитами:

Релігійна Громада РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) СТРІТЕННЯ ГОСПОДА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА УГКЦ

ЄДРПОУ/ДРФО 38555626, Івано-Франківська філія, МФО 336677

№ 26003052543405 UAH (ПриватБанк)

Тел. (097) 711-85-93

Щиро дякуємо усім, хто усі ці роки вкладає свої пожертви, допомагаючи будувати новий дім Божий.

З молитвою о. Тарас Нейлюк, адміністратор парафії Стрітення Господнього