Свято Господнього Преображення на нашій парафії

19.08.2018

Одне з найбільших свят Церковного року об'єднало у спільній молитві близько двох сотень вірних у нашій скромній молитовній каплиці.

19 серпня - велике Свято - Преображення Господнє. Як завжди у такі особливі дні - якось особливо світло, тепло і радісно на нашій парафії.

Цього чудового сонячного Дня святочну Літурґію відслужили отець-парох Тарас Нейлюк і отець Володимир Нейлюк - рідний брат нашого настоятеля, який служить для українців у Іспанії.

Неповторного святочного настрою додав усім наш парафіяльний хор.

Гарного настою усім додала присутність на молитві нашої молоді з Катехитичної школи.

Після закінчення Служби Божої, отці прочитали молитву на освячення зілля і фруктів.

Опісля усі вирушили на наше подвір'я і посвятили зілля, яблука, інші фрукти, мед і образки.